Genel

Manisada Ulaşımda Kpss Düzenlemesi

HAFTA SONU YAPILACAK OLAN KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVINA (KPSS) KATILACAK VATANDAŞLARIN HERHANGİ BİR SORUN YAŞAMAMASI İÇİN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, GEREKLİ TEDBİRLERİ ALDI. MEMUR ADAYLARININ SINAV YERLERİNE KOLAYLIKLA ULAŞABİLECEĞİNİ İFADE EDEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM DAİRESİ BAŞKANI HÜSEYİN ÜSTÜN, ARAÇ SEFERLERİNİN SABAH 07.00’DE BAŞLAYACAĞININ BİLGİSİNİ DE PAYLAŞTI.

Manisada Ulaşımda Kpss Düzenlemesi

Hafta sonu yapılacak olan Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) katılacak vatandaşların herhangi bir sorun yaşamaması için Manisa Büyükşehir Belediyesi, gerekli tedbirleri aldı. Memur adaylarının sınav yerlerine kolaylıkla ulaşabileceğini ifade eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, araç seferlerinin sabah 07.00’de başlayacağının bilgisini de paylaştı.

22 Kasım Pazar günü memur adayları Kamu Personeli Seçme Sınavında ter dökecek. Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa’da memur adaylarının ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşamaması için gerekli önlemleri aldı. Memur adaylarına başarılar dileyerek, ulaşım konusunda alınan önlemler konusunda bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, “Kamu Personeli Seçme Sınavının olduğu, 22 Kasım Pazar günü bilindiği üzere korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Memur adaylarımızın herhangi bir sorun yaşamaması için sabah 07.00’de toplu ulaşım seferlerimiz başlayacak. Bunun yanı sıra, ekiplerimiz il genelinde gerekli takibi yapacak. Bu vesileyle tüm memur adaylarımıza başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL