Genel

Manisa’da Bin 73 Litre Sahte İçki Ele Geçirildi

MANİSA’NIN ŞEHZADELER İLÇESİNDE JANDARMA VE POLİS EKİPLERİ TARAFINDAN DÜZENLENEN SAHTE İÇKİ OPERASYONUNDA BİN 73 LİTRE SAHTE İÇKİ ELE GEÇİRİLİRKEN, GÖZALTINA ALINAN BİR KİŞİ İFADESİ ALINDIKTAN SONRA SERBEST BIRAKILDI.

Manisa’da Bin 73 Litre Sahte İçki Ele Geçirildi

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde jandarma ve polis ekipleri tarafından düzenlenen sahte içki operasyonunda bin 73 litre sahte içki ele geçirilirken, gözaltına alınan bir kişi ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde Manisa İl Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT ile Şehzadeler İlçe Jandarma Komutanlığı ve Manisa İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri tarafından sahte içki operasyonu yapıldı. Ekipler tarafından yapılan istihbarat çalışması sonrasında B.G. isimli şahsın ticari amaçla sahte içki ürettiği öğrenilmesi üzerine baskın yapıldı. 2 farklı adreste yapılan aramada plastik şişeler içinde toplam bin 73 litre sahte içki ele geçirildi. Gözaltına alınan B.G. ifade vermesinin ardından serbest bırakılırken, ele geçirilen sahte içkilerin numune alındıktan sonra imha edileceği öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL