TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 342.145
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.145
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 193
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 19.199
Genel Gündem

Mahmut Atilla KAYA’dan Seferihisar’a samimi ziyaret

Ak Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla KAYA’dan Seferihisar’a samimi ziyaret. Seferihisar’ın bir ucundan öbür ucuna, mahalle mahalle, köy köy ziyarette bulundu. Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet AYDIN ve beraberindeki Seferihisar..

Mahmut Atilla KAYA’dan Seferihisar’a samimi ziyaret

Ak Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla KAYA’dan Seferihisar’a samimi ziyaret. Seferihisar’ın bir ucundan öbür ucuna, mahalle mahalle, köy köy ziyarette bulundu.

Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet AYDIN ve beraberindeki Seferihisar İlçe Teşkilatından üyelerle refakat ettiği, Ak Parti İzmir Milletvekili ile Bengiler, Mersinalanı, Düzce, Turgut ve İhsaniye köy ve mahallelerinde muhtarlar, yöre esnaf ve çiftçileriyle, yöre halkıyla samimi sohbetlerde bulunarak, bir çok sorunu yerinde dinleyip inceleyerek çözüm buldu.

köy ve mahallelerinde muhtarlar, yöre esnaf ve çiftçileri
köy ve mahallelerinde muhtarlar, yöre esnaf ve çiftçileri

Esnafın beklentilerinden, köy ve mahallelerde yaşanan sıkıntılara, altyapıdan mezarlıkların yetersizliğine, tarım arazilerinin durumuna, fosseptik sorunundan su yetersizliğine, arıtmadan çevre kirliliğine, trafiğe kadar pek çok konuda görüşler belirtilip fikir alışverişinde bulunuldu.

Ak Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla KAYA, sorunları bizzat o anda telefonuyla ilgili makamlardaki hükümet yetkilileriyle görüşüp bir çoğuna çözüm üretti.

Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet AYDIN ile ilçe ve çevresinin sorunlarını hızla çözüme yollarına gidecekleri konusunda da sürekli notlar alan heyete ilgi oldukça samimi ve yoğundu.

Seferihisar Sanayi Girişine Trafik Işıklı Kavşak Yapılıyor

Açılan konu üzerine, sanayi girişinin trafikten kaynaklanan tehlikesinden bahsedilince İlçe Başkanı Ahmet AYDIN, önümüzdeki ay içerisinde sanayi girişine ışıklı kavşak yapılacağı bilgisini de verdi.

Ziyaret boyunca sorunların çözüm üretilerek sürmesi ve samimi yaklaşım, hem yöre halkını hem muhtarlarımızı oldukça memnun etmiş ve güzel dileklerle , en kısa sürede sorunların çözüme ulaşıp ulaşmadığını takip ve kontrol etmek üzere, ziyaret akşam saatlerinde sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL