TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 204.637
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.472
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 236
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 38.814
Genel

Kuşadasının Sevilen Simalarından Erol Soysal Hayatını Kaybetti

İKİ DÖNEM KUŞADASI ŞOFÖRLER ODASI İLE KUŞADASI GENÇLİKSPOR KULÜBÜ BAŞKANLIKLARI YAPAN, BİR DÖNEM AK PARTİ’DEN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEÇİLEN EROL SOSYAL, TİCARİ HAYATINI DA KUŞADASI SANAYİ SİTESİ’NDE SÜRDÜRÜYORDU.

Kuşadasının Sevilen Simalarından Erol Soysal Hayatını Kaybetti

Aydın’ın Kuşadası ilçesinin sevilen simalarından Erol Soysal hayatını kaybetti.

İki dönem Kuşadası Şoförler Odası ile Kuşadası Gençlikspor Kulübü başkanlıkları yapan, bir dönem AK Parti’den belediye meclis üyesi seçilen Erol Sosyal, ticari hayatını da Kuşadası Sanayi Sitesi’nde sürdürüyordu. Kuşadası’nda mesleğinden dolayı “Yağcı Erol “ lakabıyla anılan Erol Sosyal, bir süredir İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tedavi görüyordu. Kalp yetmezliğinden hayatını kaybeden Erol Sosyal’ın ölümü Kuşadası’nda büyük üzüntü oluşturdu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlkeli Tarafsız Dürüst Habercilik Anlayışı
Firmamıza ait olan www.urlacantvradyo.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri urlacantvradyo@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır. Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur... Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL