Genel Son Dakika Yaşam

Korona Virüse Yenilen Prof. Dr. Koyuncu, Sökede Toprağa Verildi

SÖKELİ PROFÖSÖR KOYUNCU TOPRAKA VERİLDİ

Korona Virüse Yenilen Prof. Dr. Koyuncu, Sökede Toprağa Verildi

Yakalandığı Korona virüs (Kovid-19) nedeniyle gördüğü tedavinin ardından hayatını kaybeden Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Hafsa Sultan Hastanesi Kadın Doğum Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Faik Mümtaz Koyuncu Aydın’ın Söke ilçesinde toprağa verildi.

Uzun yıllardır Manisa’da görev yapan MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi Kadın Doğum Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Sökeli Prof. Dr. Faik Mümtaz Koyuncu Söke’de Granta aile kabristanlığında defnedildi.

66 yaşında, evli ve iki çocuk babası Prof. Dr. Faik Mümtaz Koyuncu’nün cenazesi özel ekipler tarafından toprağa verildi. Faik Mümtaz Koyuncu’nun cenazesine ailesi, yakınları ve mesai arkadaşları katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL