Son Dakika

Kore Gazisi Davut Çandar vefat etti

Bugün Urla ‘da Gülbahçe Caminde kılınan öğlen namazını takiben Gülbahçe Mezarlığında kılınan cenaze namazından sonra sevenlerinin göz yaşları arasında Gülbahçe Mah. Mezarlığında toprağa verildi.

Kore Gazisi Davut Çandar vefat etti

Kore Gazisi Arnavut Davut Çandar vefat etti. Bugün Urla ‘da Gülbahçe Caminde kılınan öğlen namazını takiben Gülbahçe Mezarlığında kılınan cenaze namazından sonra sevenlerinin göz yaşları arasında Gülbahçe Mah. Mezarlığında toprağa verildi.

 

İzmir’in Urla İlçesi Gülbahçe Mah. ikamet eden,  01/07/ 1931 doğumlu Kore Gazisi Arnavut Davut Çandar’ın vefatı sevenlerini hüzne boğdu. Kore Gazisi Davut Çandar bugün Gülbahçe mezarlığında kılınan cenaze namazından sonra sevenlerinin göz yaşları arasında toprağa verildi. Kore Gazisi Davut Çandar İçin Ege Ordu Komutanlığına bağlı merasim mangası tören düzenledi. Ayrıca Urla İlçe Jandarma Komutanı J.Ütğm Adem Aydoğdu, J.Karakol Komutanı J.Astsb.Kd.Bçvs. Velaattin Dereli de törene iştirak etti. Askerler tarafından tören sonunda Gazinin bir yakınına Türk Bayrağı teslim edildi.

Bizde Egemen Can haber olarak Kore Gazimiz Davut Çandar büyüğümüze rahmet diler. Yakınlarına, Gülbahçe Mah. sakinlerine ve tüm Arnavutlara başsağlığı diliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL