TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 223.385
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.703
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.846
Genel

Kızılay’ın “Kan Bağışı” kampanyasına Urla Cumhuriyet Halk Partisi’nden Destek

 Haber Cenk Özen 

Kızılay’ın “Kan Bağışı” kampanyasına Urla Cumhuriyet Halk Partisi’nden Destek

Urla’da Cumhuriyet Meydanı’nda kan alımı için bekleyen Kızılay Kan Bağış Aracını Cumhuriyet Halk Parti  Urla ilçe örgütü ziyaret etti. Kızılay’ın kan merkezindeki stoklarının azalması, kan bağışına olan talebi arttırmak, vatandaşları kan bağısına teşvik etmek için Urla Cumhuriyet Halk Parti Yöneticileri ve partililer toplu halde kan bağışı yaptı.

Parti yöneticileri ve partililer; Kıbrıs Gazisi Merhum Hava Pilot Kd. Albay Hayri Korkut için herkesten dua almak gönüllere seslenmek adına hayrına vatandaşlara dağıtılan tavuklu pilav etkinliğine de katıldı.

Urla Cumhuriyet Meydan’ındaki “Kan Bağışı Kampanyası” etkinliğine Cumhuriyet Halk Partisi Urla İlçe Başkanı Hakan Özbadur, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve partililer katıldı.

Chp Urla İlçe Başkanı Hakan Özbadur:”Ülkece yaşadığımız ve zorlu geçen Covid-19 salgını dolayısıyla kan merkezlerinde bulunan stokların azalması, vatandaşlarımızın kan bağışına olan ihtiyaç doğrultusunda Cumhuriyet Halk Partisi olarak düzenlenen “Kan Bağışı Kampanyası” için 28 Mayıs Cuma günü Urla Cumhuriyet Meydan’ında Cumhuriyet Halk Partisi Urla İlçe Örgütü olarak Kızılay Ekibinin katkısıyla kan bağışında bulunduk. Değerli katkıları için katılım sağlayan partililerim ve Urla Halkına sonsuz teşekkür ederim.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL