Genel

Kimsenin Yapamadığını Yapıyorlar.

Kimsenin Yapamadığını Yapıyorlar.

URLA BELEDİYESİ AÇIKLAMASIDIR: Urla Zafer Caddesi yenileniyor

Marka kent Urla için planlanan çalışmalar dün itibariyle başladı. Geçtiğimiz aylarda UKOME toplantısında alınan kararlar doğrultusunda çalışmaları hızlandıran Urla Belediyesi, Zafer Caddesi boyunca çalışmalara başladı.

Urla halkının ve ilçeye gelen misafirlerin mağduriyet yaşamaması, Urla’nın merkezinde rahatça gezebilmeleri için çok yakında tamamlanacak düzenlemeler sonrasında bazı sokak ve caddeler belli saatler arasında araç trafiğine kapatılacak.

Karar gereği, Zafer Caddesi’nin Bülent Baratalı ile Demirciler Sokak arasında kalan kısmının, Çelen Sokak’ın Pazaryeri Sokak ile Zafer Caddesi arasında kalan kısmının, Sevinç Sokak’ın Zafer Caddesi ile No:7 arasında kalan kısmının ve Tatar Camii Sokak’ın, 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında 09.00-22.00 saatleri, 16 Eylül-14 Haziran tarihleri arasında ise 09.00-19.00 saatleri arasında araç trafiğe kapalı olacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL