TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 217.276
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.937
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 203
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 10.125
Genel

Kimsenin Yapamadığını Yapıyorlar.

Urla Belediye Başkanı vekili ve Urla Kaymakamı Sn Önder CAN yıllardan beri bakıma muhtaç,hizmet bekleyen, kimsenin ilgilenmediği, gözardı ettiği, köprü başı mevkindeki yol ve kaldırımları baştan yapıyor.

Kimsenin Yapamadığını Yapıyorlar.

URLA BELEDİYESİ AÇIKLAMASIDIR: Urla Zafer Caddesi yenileniyor

Marka kent Urla için planlanan çalışmalar dün itibariyle başladı. Geçtiğimiz aylarda UKOME toplantısında alınan kararlar doğrultusunda çalışmaları hızlandıran Urla Belediyesi, Zafer Caddesi boyunca çalışmalara başladı.

Urla halkının ve ilçeye gelen misafirlerin mağduriyet yaşamaması, Urla’nın merkezinde rahatça gezebilmeleri için çok yakında tamamlanacak düzenlemeler sonrasında bazı sokak ve caddeler belli saatler arasında araç trafiğine kapatılacak.

Karar gereği, Zafer Caddesi’nin Bülent Baratalı ile Demirciler Sokak arasında kalan kısmının, Çelen Sokak’ın Pazaryeri Sokak ile Zafer Caddesi arasında kalan kısmının, Sevinç Sokak’ın Zafer Caddesi ile No:7 arasında kalan kısmının ve Tatar Camii Sokak’ın, 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında 09.00-22.00 saatleri, 16 Eylül-14 Haziran tarihleri arasında ise 09.00-19.00 saatleri arasında araç trafiğe kapalı olacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlkeli Tarafsız Dürüst Habercilik Anlayışı
Firmamıza ait olan www.urlacantvradyo.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri urlacantvradyo@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır. Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur... Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL