Genel

Kaymakam Dayanç’a veda için herkesi meydana bekliyoruz

Haber Merkezi

Kaymakam Dayanç’a veda için herkesi meydana bekliyoruz

30 Ağustos Zafer Bayramını Kutluyoruz

Kaymakam Dayanç’a veda için herkesi meydana bekliyoruz

TOKAT’ın Turhal İlçesine, sürpriz bir şekilde Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kaymakam olarak atanan 1.Sınıf Mülki İdare Amiri Urla Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murtaza Dayanç, 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamalarında son kez halk ile İç İçe olacak. Dayanç’a veda etmek isteyen 7’den 70’e tüm halkımızı, Cumhuriyet Meydanında yapılacak törene davet ediyoruz.

Bugüne kadar ilçeye gelen ve görev yapan mülki idare amirleri içinde 7’den 70’e herkes tarafından sevilen Urla Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murtaza Dayanç, Çarşamba günü kutlanacak olan 30. Ağustos Zafer Bayramı’nda son kez katılacak. İlçeye kazandırdığı ve kazandırmaya çalıştığı projeleri bulunan, ancak Tokat’ın Turhal İlçesine tayini çıkan Murtaza Dayanç’a ilçeye kazandırdığı güzel projeleri için teşekkür etmek ve vedalaşmak için halkımızı Cumhuriyet Meydanında yapılacak törene bekliyoruz.

Kaymakam Murtaza Dayanç’ın ayrıca , 31 Ağustos perşembe sabah 08.30’da da, ilçeden ayrılacağı ve belediye personeli ve çalışanları ile Cumhuriyet Meydanında vedalaşacağı öğrenildi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL