TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 342.145
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.145
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 193
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 19.199
Genel Son Dakika Video Galeri

Jandarmadan güvenli eğitim denetimi

  İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri,2021/2022 ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte, okul önlerinde sıkı denetim yaptı.   Denetimlerin amacının çocukların suça sürüklenmenin önlenmesi, zararlı alışkanlıklardan korunması, eğitim ve öğretimi güvenli..

Jandarmadan güvenli eğitim denetimi

 

İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri,2021/2022 ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte, okul önlerinde sıkı denetim yaptı.

 

Denetimlerin amacının çocukların suça sürüklenmenin önlenmesi, zararlı alışkanlıklardan korunması, eğitim ve öğretimi güvenli bir şekilde sürdürebilmesi ve pandemi tedbirlerinin kontrolü maksadıyla yapıldığını belirtti.

 

385 Jandarma personelinin katılımıyla, İzmir İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde bulunan 373 okul çevresinde kontrol ve denetim yaptı.

 

Jandarma personeli tarafından “Güvenli okul, güvenli gelecek projesi kapsamında” ;

 

Öğrenci, öğretmen, okul servis aracı şoförleri ve velilere yönelik trafik kuralları, kitlesel güvenlik, zararlı alışkanlıklardan korunma eğitimi ve çocukların suça sürüklenmesinin önlenmesi hakkında bilgilendirmeler yaptı.

 

İzmir il Jandarma Komutanlığı, ” Güvenli okul projesi “kapsamında daha önceki yıllarda olduğu gibi 2021-2022 eğitim ve öğretim döneminde de çocuklarımızın güvenli bir şekilde eğitim yapmaları için kamu düzeni ve huzurun devamı, genel emniyet ve asayişin sağlanması ile mücadele etmek için milletinin emrinde kararlılıkla görevine devam etmektedir.

 

Haber Bahri Karataş

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL