Genel

Depremin Ateşi İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’ne Düştü.

ACI KAYBIMIZ…
Enstitümüz Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümünde okuyan sevgili öğrencimiz, Seda Dinçer’i kaybettik

Depremin Ateşi İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’ne Düştü.

İzmir’deki depremde enkaz altında kalan 21 yaşındaki Seda Dinçer’in cansız bedenine ulaşıldı.

Bayraklı Manavkuyu’daki Doğanlar apartmanının 3’üncü katına yoğunlaşan ekipler, enkaz altında kalan 21 yaşındaki Seda Dinçer’in cansız bedenine ulaştılar. Seda Dinçer’in ölüm haberini alan yakınları ve sevenleri büyük üzüntü yaşadılar. Öğrencisi olduğu İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nden kamuoyu açıklaması geldi.

ACI KAYBIMIZ…
Enstitümüz Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümünde okuyan sevgili öğrencimiz, Seda Dinçer’i kaybettik. Çok üzgünüz. Acımız çok büyük. Seda’mıza Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyoruz. Deprem sonrasında fedakarca çalışıp enkaz altındakilere ve Sedamıza ulaşmaya çalışan tüm görevlilere, sevgili öğrencimizin hayatta kalma mücadelesine ortak olup dualarını eksik etmeyen, iyi dilekleriyle, umutlarıyla bu mücadeleye ortak olan herkese teşekkür ediyoruz.
Sevenlerinin, İYTE Ailesinin, hepimizin başı sağ olsun.
Nur içinde yat Sedamız..
Mekanın Cennet olsun…
      İzmir’de meydana gelen deprem felaketinde enkaza dönen Doğanlar Apartmanı’ndan cansız bedeni çıkartılan Seda Dinçer’in ardından çalışmalar sonlandırıldı.
İzmir’in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremde Bayraklı ilçesinde yıkılan Doğanlar Apartmanı’nın enkazındaki çalışmalar sonlandırıldı. Çöken binanın altında son olarak 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Seda Dinçer’in cansız bedenine ulaşılmasının ardından ekipler arama çalışmalarını bitirdi. Seda’yı tanıyanlar üzüntülerini sosyal medyada dile getirdi. Çalışmalar sırasında yan binanın da çökme riski taşıyabileceğini değerlendiren arama kurtarma ekipleri, içeride kimsenin kalmadığına emin olduktan sonra dinlenmeye çekildi.
    Aynı binadan bu sabah 65. saatte 3 yaşındaki Elif sağ olarak çıkartılmış ve hastanede tedavi altına alınmıştı. Doğanlar Apartmanı’nın enkazından toplam 15 kişi sağ, 17 kişi ölü olmak üzere toplam 32 kişi çıkartılmıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL