Genel

İzmir’de Uyuşturucu Operasyonu: 663 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi

İZMİR’İN ÖDEMİŞ İLÇESİNDE BİR ADRESE OPERASYON DÜZENLEYEN POLİS EKİPLERİ, 663 KÖK HİNT KENEVİRİ BİTKİSİ İLE 1 ADET KURUSIKI TABANCA ELE GEÇİRDİ. OLAYLA İLGİLİ 1 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI.

İzmir’de Uyuşturucu Operasyonu: 663 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi

İzmir’in Ödemiş ilçesinde bir adrese operasyon düzenleyen polis ekipleri, 663 kök Hint keneviri bitkisi ile 1 adet kurusıkı tabanca ele geçirdi. Olayla ilgili 1 şüpheli gözaltına alındı.

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ödemiş Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, ilçede bulunan bir arazide uyuşturucu madde yetiştirildiği ihbarı üzerine çalışma başlattı. Harekete geçen ekiplerin önceden belirlenen adrese düzenlediği operasyonda seralarda yetiştirildiği belirlenen 663 kök Hint keneviri bitkisi ile 1 adet kurusıkı tabanca ele geçirildi.

Olayla ilgili 1 şüpheli gözaltına alınırken, şüphelinin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL