TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 341.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.692
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 237
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 23.197
Genel

İzmirde Sokağa Çıkma Kısıtlaması Başladı

KORONA VİRÜS (COVİD-19) TEDBİRLERİ KAPSAMINDA TÜM TÜRKİYE’DE OLDUĞU GİBİ İZMİR’DE DE SAAT 20.00 İTİBARİ İLE SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI BAŞLADI. KISITLAMA İLE BİRLİKTE KENTTE SESSİZLİK HAKİM OLDU.

İzmirde Sokağa Çıkma Kısıtlaması Başladı

Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında tüm Türkiye’de olduğu gibi İzmir’de de saat 20.00 itibari ile sokağa çıkma kısıtlaması başladı. Kısıtlama ile birlikte kentte sessizlik hakim oldu.

İçişleri Bakanlığı tarafından geçtiğimiz hafta 81 il valiliklerine korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında gönderilen genel doğrultusunda yeni bir karar alınıncaya kadar hafta sonları için ilan edilen sokağa çıkma kısıtlaması tüm yurtta olduğu gibi İzmir’de de uygulanmaya başlandı. Bu kapsamda tüm Türkiye’de olduğu gibi, İzmir’de de kısıtlamanın ikinci haftasında saat 20.00’den yarın saat 10.00’a kadar, sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.

Kent sessizliğe büründü

Kısıtlama ile birlikte İzmirliler adeta evlerine kapanırken, kentin en işlek caddelerinden biri olan Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Konak Meydanı ve sokaklar sessizliğe büründü.

Öte yandan, polis ekipleri kentin birçok noktasında alınan tedbirlere uyulması için denetim yaparken, ara ara da kısıtlamanın başladığını anons etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL