TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 221.052
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.294
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.093
Genel

İzmir’de piyasa değeri 6 milyon lira olan kaçak ürün ele geçirildi

İZMİR’İN KONAK İLÇESİNDE BİR İŞ YERİ VE DEPOYA GERÇEKLEŞTİRİLEN OPERASYONDA, PİYASA DEĞERİ 6 MİLYON LİRA OLAN KAÇAK ÜRÜNLER ELE GEÇİRİLDİ.

İzmir’de piyasa değeri 6 milyon lira olan kaçak ürün ele geçirildi

İzmir’in Konak ilçesinde bir iş yeri ve depoya gerçekleştirilen operasyonda, piyasa değeri 6 milyon lira olan kaçak ürünler ele geçirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 26 Nisan tarihinde Konak ilçesinde bulunan bir iş yeri ve bir depoya yönelik operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda piyasa değeri yaklaşık 6 milyon lira olan toplam 232 bin adet kaçak bandrolsüz ve fotokopi bandrollü makaron, 210 bin 100 adet sarma sigara, 165 paket gümrük kaçağı pipo tütünü, 15 kilogram nargile melası, 16 kilogram bandrolsüz kıyılmış tütün ve 50 kilogram açık kıyılmış tütün ele geçirildi.

Öte yandan operasyonda olayla ilgili 2 şüphelinin gözaltına alındığı kaydedilirken, şüphelilerin işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL