Genel

İzmirde Korona Zirvesi

İzmirde Korona Zirvesi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 30 ilçe belediye başkanını korona virüsü önlemlerini görüşmek üzere toplantıya davet etti.

İzmir’de belediye başkanları, yayılma hızı ve ölümcül sonuçlarıyla dünyayı tehdit eden korona virüsüne karşı beyin fırtınası yapacak. Bu kapsamda İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 30 ilçenin belediye başkanını acil toplantıya davet etti.

Korona virüsü zirvesinin, 23 Mart Pazartesi günü saat 18.00’de İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda yapılacağı, başkanların salgınla mücadelede aldıkları önlemleri ve önerileri anlatacağı ifade edildi.

Öte yandan Tunç Soyer, korona virüsü ile mücadelede ortak hareket ve kaynakların verimli kullanılmasının önemli olduğunun altını çizdi. Bu arada toplantı sırasında ’sosyal mesafenin’ korunması için de gerekli önlemlerin alındığı öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL