Genel

İzmir’de “Dur” İhtarına Uymayan 3 Kişiye 11 Bin Lira Ceza

İZMİR’İN ÇİĞLİ İLÇESİNDE POLİS EKİPLERİNİN ‘DUR’ İHTARINA UYMAYARAK KAÇAN HAFİF TİCARİ SÜRÜCÜSÜ VE ARAÇTA BULUNAN 2 ARKADAŞI, KOVALAMACA SONUCU YAKALANDI. ŞAHISLARA SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINI İHLALDEN VE EKİPLERDEN KAÇARKEN TRAFİĞİ TEHLİKEYE ATMAKTAN DOLAYI TOPLAMDA 11.307 LİRA CEZA KESİLDİ.

İzmir’de “Dur” İhtarına Uymayan 3 Kişiye 11 Bin Lira Ceza

İzmir’in Çiğli ilçesinde polis ekiplerinin ‘dur’ ihtarına uymayarak kaçan hafif ticari aracın sürücüsü ve yanında bulunan 2 arkadaşı, kovalamaca sonucu yakalandı. Şahıslara sokağa çıkma kısıtlamasını ihlalden ve ekiplerden kaçarken trafiği tehlikeye atmaktan dolayı toplamda 11.307 lira ceza kesildi.

Olay gece saatlerinde Yakakent Mahallesi’nde meydana geldi. Polis ekiplerince şüpheli görülen 35 AEK 495 plakalı hafif ticari aracın sürücüsüne ‘dur’ ihtarında bulunuldu. Ekiplerin dur ihtarına uymayarak kaçan sürücü ile polis ekipleri arasında kovalamaca başladı. Kaçan aracı yakalamak için yönlendirilen çok sayıda polis ekibince, araç mahalle arasında sıkıştırılarak durduruldu. Ekipler tarafından sorguları yapılan araç içerisindeki O.O. (24), M.A. (23) ve K.D’ye sokağa çıkma kısıtlamasını ihlalden 10 bin 407 lira, ekiplerden kaçarken trafiği tehlikeye atmaktan dolayı da 900 lira olmak üzere toplamda 11 bin 307 lira ceza kesildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL