TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
Genel

İzmirde Dolandırıcılık Operasyonu: 6’sı Kamu Görevlisi 8 Gözaltı

İZMİR’İN URLA İLÇESİNDE, HAZİNE VE ORMAN ARAZİLERİNİ GERÇEĞE AYKIRI ŞEKİLDE SATMAYA ÇALIŞAN 6’SI KAMU GÖREVLİSİ 8 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI.

İzmirde Dolandırıcılık Operasyonu: 6’sı Kamu Görevlisi 8 Gözaltı
İZMİR’İN URLA İLÇESİNDE, HAZİNE VE ORMAN ARAZİLERİNİ GERÇEĞE AYKIRI ŞEKİLDE SATMAYA ÇALIŞAN 6’SI KAMU GÖREVLİSİ 8 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI. (ALİ İHSAN ÇİFTÇİ/İZMİR-İHA)

İzmir’in Urla ilçesinde, hazine ve orman arazilerini gerçeğe aykırı şekilde satmaya çalışan 6’sı kamu görevlisi 8 kişi gözaltına alındı.

İl Jandarma Komutanlığı KOM (Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele) Şube Müdürlüğü ve Urla İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Urla ilçesinde bazı kamu görevlilerinin hazine ve orman arazilerini gerçeğe aykırı şekilde sattığına dair alınan bilgi üzerine harekete geçti. Ekipler, suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, rüşvet, görevi kötüye kullanmak, irtikap ve nitelikli dolandırıcılık suçlarını işlediği tespit ettikleri 6’sı kamu görevlisi toplam 8 kişiyi gözaltına aldı.

Gözaltına alınan şüphelilerin işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL