Genel Yaşam

İzmirde Bulunan Kayıp Kızların Neden Kaçtıkları Ortaya Çıktı

ISPARTA’DAKİ EVLERİNDEN 5 GÜN ÖNCE ÇIKIP BİR DAHA DÖNMEYEN VE İZLERİNE EN SON DENİZLİ’DE RASTLANAN 3 LİSE ÖĞRENCİSİ, İZMİR’İN KONAK İLÇESİNDE BULUNDU. SORGULARI İÇİN EMNİYETE GÖTÜRÜLEN ÇOCUKLARIN İFADELERİ ORTAYA ÇIKTI.

İzmirde Bulunan Kayıp Kızların Neden Kaçtıkları Ortaya Çıktı

Isparta’daki evlerinden 5 gün önce çıkıp bir daha dönmeyen ve İzmir’in Konak ilçesinde bulunan 3 lise öğrencisinin ifadeleri ortaya çıktı. Kızların macera için evden kaçtıklarını söyledikleri öğrenildi.

20 Şubat tarihinde Isparta’daki evlerinden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan ve İzmir’in Konak ilçesinde bulunan lise öğrencileri T.Y., G.S. ve B.A.’nın Çocuk Şube Müdürlüğünde polise verdikleri ilk ifadeleri ortaya çıktı. İfadeleri alınan kızların macera için evden kaçtıklarını söyledikleri öğrenildi. Öğrencilerin İzmir’de geçirdikleri zaman boyunca bazı vatandaşlardan karınlarını doyurmalarını istediklerini de söyledikleri öğrenildi.

Palyaço kılığına girmeyi planlamışlar

İzmir’de bulunan kayıp kızların burada palyaço kılığına girdikten sonra vatandaşlarla fotoğraf çektirip, bu sayede maddi kazanç sağlama planlarının olduğunu söyledikleri de ifadelerde yer aldı. Geceyi yetiştirme yurdunda geçiren çocukların gün içinde ailelerine teslim edilmesi bekleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL