TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 223.238
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 6.143
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 57
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.214
Genel Yaşam

İzmir basının acı kaybı: Nejat Bekmen’i kaybettik…

Hürriyet Ege’nin Yazıişleri Müdürü Nejat Bekmen, koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti. Uzun bir süredir koronavirüs ile mücadele eden Hürriyet Gazetesi’nin Ege Bölge Temsilciliği’nde Yazıişleri Müdürü olarak görev yapan Nejat Bekmen’den acı..

İzmir basının acı kaybı: Nejat Bekmen’i kaybettik…

Hürriyet Ege’nin Yazıişleri Müdürü Nejat Bekmen, koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti.

Uzun bir süredir koronavirüs ile mücadele eden Hürriyet Gazetesi’nin Ege Bölge Temsilciliği’nde Yazıişleri Müdürü olarak görev yapan Nejat Bekmen’den acı haber geldi. Bekmen sabah saatlerinde hayata gözlerini yumdu.

39 yıldır aralıksız olarak gazetecilik mesleğini yürüten Bekmen amansız ölümüz ailesini, sevenlerini ve İzmir basın camiasını derinden yaraladı.

Nejat Bekmen’ in naaşı bugün Doğançay mezarlığında toprağa verilecek. Pandemi nedeniyle tören yapılmayacak.

Bekmen’ in ölümü meslektaşı 36 yıllık hayat arkadaşı Resmiye Bekmen, çocukları, meslektaşları ve tüm sevenlerini derinden üzdü.

NEJAT BEKMEN KİMDİR?
Nejat Bekmen, 1960 yılında İzmir’de doğdu. 1978 yılında Mithatpaşa Endüstri Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Gazeteciliğe 1982 yılında Yeni Asır Gazetesi’nde başladı. Rapor ve Sabah gazetelerinde çalıştı. 1990 yılında Hürriyet Gazetesi’nde çalışmaya başladı. Bekmen son olarak Hürriyet Gazetesi’nin Ege Bölge Temsilciliği’nde Yazıişleri Müdürü olarak görevinde bulunmaktaydı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL