Genel

İYTE’den görkemli mezuniyet töreni

İYTE’den görkemli mezuniyet töreni

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, 2019-2020 Akademik Yılını başarıyla tamamlayan öğrenciler için mezuniyet töreni düzenledi. İYTE Şenlik Alanında düzenlenen tören Rektör Prof.Dr.Yusuf Baran, Akademik Kadro, öğrenciler ve velilerin katılımıyla neşe içinde kutlandı. Öğrencilerin yüzlerinde üniversiteden mezun olmanın mutluluğu okunurken, acı,tatlı anılarla dolu üniversite arkadaşlarından ayrılmanın hüznü ile duygusal anlar da yaşandı. Ayrıca 2020-2021 Akademik Yılında üstün başarı göstererek en yüksek not ortalamasıyla mezun olan ve “Rektörün Listesi”ne giren 10 öğrenci ve ailelerini Rektör Baran makamında misafir etti.

Rektör Prof.Dr. Yusuf Baran:”İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2019-2020 Akademik Yılı lisans ve lisansüstü programlarını başarıyla tamamlayan mezunlarımıza, İYTE Şenlik Alanında yaptığımız mezuniyet töreniyle diplomalarını verdik. Büyük bir coşkuyla hislerine ortak olduğumuz, daha iyi bir dünyayı mümkün kılacak olan mezunlarımızı tebrik ediyor, önlerinde uzanan yolda başarılar diliyorum. Yolunuz açık, hayalleriniz gerçek olsun.”Dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL