Genel Video Galeri

İYİ PARTİLİ LÜTFÜ TÜRKKAN’IN KAÇAK ÇİFTLİĞİNİN YIKIMI SIRASINDA İHA MUHABİRİNİ DARP ETTİLER

İYİ PARTİLİ LÜTFÜ TÜRKKAN’IN KAÇAK ÇİFTLİĞİNİN YIKIMI SIRASINDA İHA MUHABİRİNİ DARP ETTİLER

İHA muhabirine çirkin saldırı İYİ Partili Lütfü Türkkan’ın Kocaeli’nde Dilova ilçesindeki kaçak çiftliğinin yıkımı sırasında görüntü alan İHA muhabiri Mustafa Uslu darp edildi. Kaçak çiftliğin yıkımını dron ve el kameraları ile kayda alan İHA Muhabiri dört kişi tarafından saldırıya uğradı. Tekme tokat  acımasızca dövdüler. Kamerasını yerlere attılar, dron’unu parçalara ayırdılar. Kan revan içinde kalan muhabir canını zor kurtardı. Durumun Emniyet güçlerine bildirilmesi ile İha Muhabiri Mustafa Uslu’yu darp eden şüpheli şahıslar kıskıvrak yakalanarak göz altına alındı. Sosyal medya üzerinden İha Muhabirine yapılan bu barbarlığa tepki mesajları yağdı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı/ Tanıtım ve Medya Başkanı/ İzmir Milletvekili Hamza Dağ “Kamuoyunu bilgilendirmek” amacıyla görev yaptığı sırada saldırıya uğrayan İHA muhabiri Mustafa Uslu’ya şifalar diliyorum. Hiçbir açıklaması olmayan bu saldırıyı kınıyorum.

Fahrettin Altun İletişim Başkanı, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Görevi başında saldırıya uğrayan ve ağır şekilde darp edilen İHA Muhabiri Mustafa Uslu’ya şifalar diliyorum.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL