MAGAZİN

İvana Sert, Urlalı Sezer Dermenci’ye ‘Benimlasın’ dedi

Televizyon programlarında jüri üyeliği yaptığı dönemlerde, yarışmacılara ‘Bizimlasın’ kelimesiyle yanıt verip, izleyenlerin beğenisini kazanan, manken, TV Programcısı, İş Kadını ve güzellik kraliçesi İvana Sert, Urla’nın ‘Yengesi’ oldu. İskele mahallesindeki Denizaltı,..

İvana Sert, Urlalı Sezer Dermenci’ye ‘Benimlasın’ dedi

Televizyon programlarında jüri üyeliği yaptığı dönemlerde, yarışmacılara ‘Bizimlasın’ kelimesiyle yanıt verip, izleyenlerin beğenisini kazanan, manken, TV Programcısı, İş Kadını ve güzellik kraliçesi İvana Sert, Urla’nın ‘Yengesi’ oldu. İskele mahallesindeki Denizaltı, Denizaltı Port ve Denizaltı Beach işletmeleri ile Çeşmealtı yolundaki Ayşe Hanım Konağı’nın sahibi, Urla Gençlik Kulübü Derneği’nin eski yöneticisi Sezer Dermenci, İvana Sert ile dillere destan bir aşk yaşıyor.

Bu aşk da İvana Sert’in instagram sayfasından paylaştığı fotoğraflar ve yazılarla gün ışığına çıktı. Yılın büyük bölümünü Urla’da, Denizaltı Restoran ve Ayşe Hanım Konağı’nda geçiren İvana Sert, sosyal medyada Sezer Dermenci’ye olan aşkını haykırmaktan geri kalmıyor.

Dermenci ve Sert çifti, Urla’da geçirdikleri hoş vakitlerin yanı sıra sık sık da mavi yolculuğa çıkarak, aşklarını pekiştiriyor.

İki yıldır birlikte olan çift geçtiğimiz hafta Göcek’ten haftalığı 8 bin 750 euro (yaklaşık 75 bin TL) kiraladıkları Kuğu 1 adlı yatla çıktıkları mavi turda paparazzilere yakalandı.

Çok samimi pozlar veren çiftin, bayram sonrasında yine Urla’ya dönerek Ayşe Hanım Konağı’nda konaklayacakları öğrenildi.

Kaynak: Urlaegemenhaber.com

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL