TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 221.052
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.294
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.093
Genel Spor

İstanbul’da Polis ve Bekçilere Beşiktaş taraftarı saldırdı. Olayda silahlar patladı.

Kısıtlama kurallarını hiçe saydılar, Sosyal mesafe ve maske kurallarına uymadılar

İstanbul’da Polis ve Bekçilere Beşiktaş taraftarı saldırdı. Olayda silahlar patladı.

 

17 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının son günlerinde, Ülkenin genelinde Beşiktaş taraftarı ile güvenlik güçleri arasında arbede çıktı. İstanbul’daki olaylar da silahlar çekildi. Facianın eşiğinden dönüldü.

Beşiktaş’ın şampiyonluğunu kutlamak isteyen bazı sorumsuz kişiler sokak kısıtlamasını hiçe saydı. Görevli  memurlara zor anlar yaşattılar.  Kısıtlamasının olduğunu bile bile araçlarla sokaklarda konvoy oluşturdular, Sokaklara akın ettiler. Kendilerini uyaran Emniyet Güçlerine saldırdılar. Kalabalığın gücünü de arkasına alan  provokatör birkaç kişi Bekçilere ve Polislere  fiziki müdahalede bulundu. Gurubun fiziki müdahalesinden kurtulmak için emniyet güçleri bellerindeki tabancayı çıkarıp havaya ateş etmek zorunda kaldı.  Ortalık adeta savaş alanına döndü. Gurubun içinde bulunduğu topluluğun maske ve mesafe kurallarını da hiçe saydıkları, görevli memurlara da fiziki müdahalede bulundukları anlarda da görüldüğü gibi  büyük bir faciadan dönüldü. Yurdun dört bir yanında kısıtlamayı delen taraftarlar yüzünden Emniyet Güçleri zor anlar yaşadı.

Çekim sırasında bir vatandaş kısıtlamaya uymayan, kural tanımayan kalabalığa isyan etti. “Biz gerçekten boşu boşuna evdeyiz, herkes sokakta, diğer kişi ise “hangi takım şampiyon olursa olsun bu olurdu” ” Dedi.

SÜPER LİG’İN 2020-2021 ŞAMPİYONU OLAN BEŞİKTAŞ’TA, TARAFTALAR İZMİR KORDON’DA MEŞALELİ KUTLAMA YAPTI. (ALİ İHSAN ÇİFTÇİ – HALİL KARAHAN/İZMİR-İHA)
Süper Lig’in 2020-2021 şampiyonu olan Beşiktaş’ta, taraftalar İzmir Kordon’da meşaleli kutlama yaptı.

MANİSA’DA POLİS EKİPLERİ ŞAMPİYONLUĞU KUTLAMAK İSTEYEN BEŞİKTAŞ TARAFTARLARINI HEM TEBRİK ETTİ HEM DE KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI KONUSUNDA UYARARAK EVLERİNE DAĞILMALARINI İSTEDİ. ÖTE YANDAN BAZI TARAFTARLAR KORONA VİRÜS TEHLİKESİNİ HİÇE SAYARAK MEŞALELERLE KALABALIK GRUPLAR HALİNDE GÖSTERİ

MANİSA’DA POLİS EKİPLERİ ŞAMPİYONLUĞU KUTLAMAK İSTEYEN BEŞİKTAŞ TARAFTARLARINI HEM TEBRİK ETTİ HEM DE KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI KONUSUNDA UYARARAK EVLERİNE DAĞILMALARINI İSTEDİ. ÖTE YANDAN BAZI TARAFTARLAR KORONA VİRÜS TEHLİKESİNİ HİÇE SAYARAK MEŞALELERLE KALABALIK GRUPLAR HALİNDE GÖSTERİ YAPTI. (AYKUT YENİÇAĞ/MANİSA-İHA)
Manisa’da polis ekipleri şampiyonluğu kutlamak isteyen Beşiktaş taraftarlarını hem tebrik etti hem de korona virüs tedbirleri kapsamında getirilen sokağa çıkma kısıtlaması konusunda uyararak evlerine dağılmalarını istedi. Bazı taraftarlar korona virüs tehlikesini hiçe sayarak meşalelerle kalabalık gruplar halinde gösteri yaptı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL