TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 342.145
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.145
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 193
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 19.199
Genel Yaşam

İnciraltı’nda temizlik seferberliği

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TUNÇ SOYER’İN DAHA TEMİZ BİR İZMİR İÇİN BAŞLATTIĞI KIYI TEMİZLİK ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR.

İnciraltı’nda temizlik seferberliği

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in daha temiz bir İzmir için başlattığı kıyı temizlik çalışmaları sürüyor. Büyükşehir ekipleri, çevre bilincini artırmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla İnciraltı Balıkçı Barınağı’nın bulunduğu bölgede kıyı ve deniz dibi temizliği yaptı. Kıyıdan torbalarca atık çıktı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ilçe belediyeleri ve çevre gönüllüleri ile birlikte sahillerde başlattığı temizlik çalışmaları devam ediyor. Daha temiz bir İzmir için geçtiğimiz haftalarda Urla Kum Denizi ile Karaburun’un Mimoza Koyunda ilçe belediyesi ve çevre gönüllüleri ile birlikte kıyı ve dip temizliği yapan ekiplerin programında bu hafta İnciraltı vardı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Atık Yönetimi Dairesi Başkanlığı ekipleri, İnciraltı Balıkçı Barınağı bölgesinde çevreye bırakılan atıkları tek tek temizledi. Kayaların arasında da detaylı bir temizlik çalışması yapan ekipler torbalarca çöp topladı. İtfaiye dalgıç ekibi de denizde dip temizliği yaptı. Denizden ve kıyıdan araba lastiği, naylon torba, hurda malzeme, şişe ve içecek kutuları çıktı.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL