Genel Sağlık Yaşam

HEMŞİRELİK ve EBELİK SORUNLARI KONUŞULACAK

07 Şubat 2021, Pazar günü saat 17:00’da

HEMŞİRELİK ve EBELİK SORUNLARI KONUŞULACAK

HEMŞİRELİK ve EBELİK
SORUNLARI KONUŞULACAK …

Sağlık Hukuku Yazarı Av. Arb. Ümit Erdem ile Sağlık Hukuku Bilim Uzmanı Dr. Y. Gökhan Doğramacı tarafından hazırlanan 8. “Sağlık Hukuku Oturumu” programı; “Hemşirelik ve Ebelik Uygulamalarında Sorunlar ve Malpraktis” başlığı ile yayınlanacak ve çok önemli iki bilim insanını ağırlayacak.

07 Şubat 2021, Pazar günü saat 17:00’da başlayacak, ücretsiz, canlı ve online yayınlanacak Söyleşi’ye; Türk Hemşireler Derneği Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hülya Bulut ile Türk Ebeler Derneği Genel Başkanı Doç. Dr. Nazan Karahan konuk olarak katılacaklar.

Söyleşi’nin yapımcılarından Av. Arb. Ümit Erdem şunları söyledi; “Hemşireler’in ve Ebeler’in Covid-19 pandemisinde yaşadığı sorun ve sıkıntılarını konuşmak için iki köklü derneğin genel merkez yöneticilerini aynı anda konuk edecek olmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu ve “Evde Kal” çağrısına uyduğumuz bu (07.02.2021) Pazar gününde, herkesi Söyleşi’mize davet ediyoruz.”

MedikalAkademi web sayfasından ve sosyal medya hesaplarından eşzamanlı ve canlı yapılacak yayında, izleyici sorularına da yer verilecek.

ÜCRETSİZ KAYIT İÇİN;

Hemşirelik ve Ebelik Uygulamalarında Sorunlar ve Malpraktis

ÜCRETSİZ ve CANLI İZLEMEK İÇİN;

https://www.facebook.com/medikal.akademi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL