TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 262.048
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.822
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 122
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.096
Genel

Hazine Arazilerini Kanuna Aykırı Şekilde Satmaya Çalışan Kişilerden 6Sı Tutuklandı

İzmir’in Urla ilçesinde, hazine arazilerini kanuna aykırı şekilde satmaya çalıştığı öne sürülerek gözaltına alınan 8 şüpheliden 6’sı tutuklanarak cezaevine konuldu. İzmir İl Jandarma Komutanlığına bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele..

Hazine Arazilerini Kanuna Aykırı Şekilde Satmaya Çalışan Kişilerden 6Sı Tutuklandı

İzmir’in Urla ilçesinde, hazine arazilerini kanuna aykırı şekilde satmaya çalıştığı öne sürülerek gözaltına alınan 8 şüpheliden 6’sı tutuklanarak cezaevine konuldu.

İzmir İl Jandarma Komutanlığına bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şubesi ekipleri, hazine arazilerini kanuna aykırı şekilde satmaya çalıştığı öne sürülen kişilere yönelik operasyon yapmış ve 8 kişiyi yakalamıştı. Gözaltına alınan M.Ç., M.K., N.A., M.Y., D.G., M.Ö., G.U. ve B.E. işlemlerinin ardından Urla Adliyesine sevk edildi. Mahkeme, B.E.’yi tutuksuz yargılanmak üzere, G.U.’yu da adli kontrol şartı ile serbest bıraktı.

Soruşturma kapsamında M.Ç., M.K., N.A., M.Y., D.G. ve M.Ö. tutuklandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL