Genel

Hava Durumu Tahmini

İzmir,Manisa,Aydın,Çanakkale,Balıkesir hava durumu tahmini

Hava Durumu Tahmini

Bölge geneli parçalı, zamanla çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren bölgenin kuzeyinde başlayacak yağışlar, Çanakkale ve Balıkesir il genelinde, Manisa’nın kuzeybatı ilçelerinde(Soma,Kırkağaç,Akhisar)ve İzmir’in Bergama, Kınık ilçelerinde yoğun kar, İzmir ve Manisa’nın batı ilçelerinde yağmur şeklinde olacak.

 

HAVA SICAKLIĞI: Bölgenin kuzey kesimlerinde mevsim normallerinin 2-4 derece altında, güneyinde mevsim normallerinde seyretmesi beklenmektedir.

RÜZGAR: Rüzgar kuzey ve doğulu yönlerden orta kuvvette esecek.

UYARILAR
YOĞUN KAR YAĞIŞI UYARISI: Çanakkale, Balıkesir ve Manisa’nın kuzeybatısında(Soma,Kırkağaç,Akhisar) akşam saatlerinde başlayacak olan yağışın gece saatlerinden itibaren kuvvetli yer yer yoğun kar (kıyılarda 5 ila 15 cm, iç kesimlerde 15-20, yüksek kesimlerde 20-30 cm) şeklinde olacağı tahmin edildiğinden kar yağışının meydana getireceği buzlanma ve don olayı ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL