Genel

Halkın sevgisini kazanan kaymakam

Haber Merkezi

Halkın sevgisini kazanan kaymakam

Halkın sevgisini kazanan kaymakam

CUMHURBAŞKANLIĞI kararnamesi ile Tokat’ın Turhal İlçesine atanan 7′ den 70′ e herkesin sevgisini kazanan halk ile iç içe olan 1.Sınıf Mülki İdare Amiri Urla Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murtaza Dayanç’ ı, ilçede görev yapan basın mensupları makamında veda ziyaretinde bulundu.

Basın mensupları, ilçeye 20 yılda hiçbir belediye başkanı tarafından, yapılmayan yatırımlar ve hizmetleri kazandırmasından dolayı, Kaymakam Murtaza Dayanç’a teşekkür etti. Gazeteciler, kazandırdığı en büyük eserlerden birisinin, daha önceden kiraya verilmek istenen eski tekel deposu olarak bilinen tarihi Arditi Köşkü’ne yapılan Urla Kent Tarihi ve Arşivi (UKTA) Müzesi, olduğunu ve bu eseri kazandırdığı için Murtaza Dayanç’a teşekkür etti.

kaymakam ve Belediye Başkanı Vekili Murtaza Dayanç, tayinin kendisi için de sürpriz olduğunu, devlet nerede görev verirse yapmaya devam edeceğini, Urla da sokağa çıktığında da, halkla iç içe olduğunu ve ilçeye yaptığı eserlerden dolayı teşekkür ettiklerini, birlik ve beraberlik içinde çalışan basın mensuplarına da bundan dolayı hakkını helal ettiğini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL