BELEDİYELER Genel Siyaset

Güzelbahçe Gece Pazarı’na coşkulu açılış

Haber Merkezi

Güzelbahçe Gece Pazarı’na coşkulu açılış

Yerel seçimlerden sonra Güzelbahçe Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan, Mustafa Günay dur durak bilmiyor.  Günay, Güzelbahçe’nin dümenine geçtikten sonra adeta hizmet atağına kalktı. Seçim vaatlerini teker teker gerçekleştiriyor. Günay, çalışkanlığı ve başarısını  “Yarımada Belediyeler Birliği Başkanlığı” ile taçlandırırken, çevre belediye başkanlarının da sevgisini ve saygısını kazanmış durumda.  Günay Başkan, yine boş durmadı ve “Gece Pazarı” açılışını festivale çevirdi.

Güzelbahçe Gece Pazarı’na coşkulu açılış

Güzelbahçe’de yazın vazgeçilmez buluşma noktası Gece Pazarı’nın açılışı bando eşliğinde halkın büyük ilgisiyle gerçekleşti. Güzelbahçe Yalı Mahallesi Vapur İskelesi’nde gerçekleştirilen Gece Pazarı açılışı; Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Devrim Seyrek, ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katılımıyla gerçekleşti. 

Her akşam canlı müzik

Her akşam Gece Pazarı’nda canlı müzik olacağını söyleyen Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, ‘‘Geleneksel hale gelen gece pazarımızın açılışını bayram nedeniyle biraz erkene aldık. Esnafımızın mağdur olmaması için böyle bir karar aldık. Esnafımıza ricamız Gece Pazarı’na evleri gibi bakıp tertemiz tutsunlar. Hep beraber bir yola çıktık. Verdiğimiz sözleri yerine getirmek için mesai saatleri dışında da ciddi bir çaba sarf ediyoruz. Bize güvendiniz, inandınız. Bizler de bu güvenin, inancın verdiği sorumlulukla hareket ediyoruz. Görmüş olduğunuz sahil projemizin açılışını, projedeki görselle birebir hale getirdiğimiz zaman gerçekleştireceğiz. Projemiz hızla ilerliyor ve tamamlanmasına az bir süre kaldı. Plajımızı da personelimiz, vatandaşlarımız ve muhtarlarımızla yeniledik. Bayramda vatandaşlarımızın en iyi biçimde yararlanabilmesi için hazırlıyoruz. Gece Pazarı’mızda her akşam bir sanatçımızı misafir edeceğiz ve canlı müzik olacak. Gece Pazarı’mızın kazasız belasız bir sezon geçirmesi dileğiyle esnafımıza hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum’’ dedi. Konuşmaların ardından katılımcılar bando eşliğinde kortej oluşturarak sahil boyunca marşlar ve şarkılar eşliğinde yürüyüş yaparak Gece Pazarı’na giriş yaptı. Kortejin ardından canlı müzik eşliğinde Gece Pazarı açılışı gerçekleşti. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL