Genel Siyaset

Güzelbahçe Belediye Spor’da yeni dönem

HABER MERKEZİ

Güzelbahçe Belediye Spor’da yeni dönem

Güzelbahçe Belediye Spor’da yeni dönem

Güzelbahçe Belediye Spor Kulübü olağan genel kurulunu gerçekleştirdi ve kulüp başkanlığına Kazım Çam seçildi. Güzelbahçe Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen genel kurula; Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve Güzelbahçe Belediye Spor Kulübü üyeleri katıldı. Genel Kurul sonucunda yönetim kurulu; Kazım Çam, Mehmet Çakmak Uyar, Hüseyin Akkurt, Mehmet Barata, Zeki Gültekin, Cem Sürücü, Metin Yavaş, Osman Kaçmaz, İsmail Kandemir’den oluştu. Denetim kurulu Sema Özbaş, Ender Özkılınç ve Ebru Tosun’dan oluşurken, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) delegasyonu Osman Kaçmaz, Metin Yavaş ve Memet Eren’den oluştu. 

Görev alacak arkadaşlarımız elini taşın altına koymalı

Kulüp yöneticiliğinin ciddi fedakarlıklar gereken bir görev olduğunu belirten Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, ‘‘Öncelikle spor kulübü başkanlığı yapan birisi olarak önceki dönemlerde görev yapan vefat edip aramızdan ayrılmış tüm yöneticilerimize Allah’tan rahmet diliyor, hala yanımızda olan yöneticilerimize katkılarından ötürü teşekkür ediyorum. Temel görevimiz spor yapılacak tesisleri ve alanları çoğaltmak. Spor kulüplerimizin çağdaş spor dallarında halkı da işin içine katarak yönlendirmek, yeni yöneticilerimizin de görevlerinden biri olmalı diye düşünüyorum. Hem altyapı da hem de tüm bireylerimize katkı sağlayacak sportif faaliyetler yeni yönetimimizin görevlerinden olmalı. Bu görevler fedakarlıklar ve zaman ayırmak gereken bir görev.  Kulübümüz için yönetim kurulu adaylarımızdan ricam maddi manevi elini taşın altına koysunlar’’ dedi.

Heedefimiz gençlere sahip çıkmak

Hedefimiz şampiyonlktan ziyade gençlerimize sahi çıkmak diyen Güzelbahçe Belediye Spor Kulübü Başkanı Kazım Çam, ‘‘Güzelbahçemize hayırlı olsun. Geçen dönem Antrenörümüz Yasin Çamtepe ve Kulüp Başkanımız İsmail Kandemir başta olmak üzere yönetim ve teknik heyetimizin zorluklarla mücadele edip ve yaptıkları fedakarlıklarla güzel bir sezon geçirdik. Atamızın ‘Ben gençlerin zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim şiarıyla gençlerimize destek olup sahip çıkacağız. Belediye Başkanımız Mustafa İnce’nin gençlere sağladığı imkanları örnek alacağız. Gençlerimizi spora yönlendireceğiz. Yine Güzelbahçemiz için bu görevi yapmaktan gurur duyacağız. Elimizi taşın altına koyacak arkadaşlarımız aramızda. Güzelbahçemiz için elimizden geleni yapacağız. Bugüne kadar kulübümüze katkı koyan tüm yöneticilerimize teşekkür ediyoruz. Hedefimiz gençlerimize sahip çıkmak olacak’’ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL