Genel

Güpegündüz Elinde Pompalı Tüfekle Cadde Ortasında Gezindi

İZMİR’İN BUCA İLÇESİNDE, BİR VATANDAŞ TARAFINDAN CEP TELEFONU İLE ÇEKİLDİĞİ İLERİ SÜRÜLEN GÖRÜNTÜLERDE, BİR KİŞİ ELİNDE POMPALI TÜFEKLE CADDE ÜZERİNDE GEZİNİRKEN, YANINDA GEÇEN POLİS ARACINA DAHİ ALDIRIŞ ETMEDİ.

Güpegündüz Elinde Pompalı Tüfekle Cadde Ortasında Gezindi

İzmir’in Buca ilçesinde, bir vatandaş tarafından cep telefonu ile çekildiği ileri sürülen görüntülerde, bir kişi elinde pompalı tüfekle cadde üzerinde gezinirken, yanında geçen polis aracını görünce tüfeğini saklayan zanlı sonrasında yürümeye devam etti.

Olay, ilçeye bağlı Yıldız Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, elinde beyaz bir bez parçasına sarılı pompalı tüfek ile güpegündüz cadde üzerinde gezinen kimliği belirsiz kişi, evinin balkonunda bulunan bir vatandaşın cep telefonu ile saniye saniye kayda alındı. Görüntülerde, çevresinden geçen insanlara ve araçlara aldırış etmeyen şahıs, yanında geçen polis aracını görünce tüfeğini saklayan zanlı sonrasında yürümeye devam etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL