Genel

Gezer ile Seyrek başkanlık için yarışacak 

Haber Merkezi

Gezer ile Seyrek başkanlık için yarışacak 

Gezer ile Seyrek başkanlık için yarışacak 

13 Ağustos Pazar günü Güzelbahçe AKM’de yapılacak olan CHP Güzelbahçe olağan kongresi kıyasıya rekabet içinde geçecek. Geçtiğimiz günlerde mevcut Güzelbahçe İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen aday olmadığı açıklamıştı.

Kongrede Vural Gezer ile Devrim Seyrek başkanlık için yarışacak adaylar olarak gözüküyor.

Güzelbahçe İlçe Başkan Adayı Vural Gezer 26 Temmuz’da sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda;

“Köklerini Anadolu Rumel-i müdafai hukuk cemiyetinden alan, Cumhuriyet’i ilan eden, kimsesizlerin kimsesi, kuruluşun ve kurtuluşun partisi Cumhuriyet Halk Partimizin değerli emekçi kadınları, mücadeleci gençleri, kıymetli büyüklerim ve delege yoldaşlarım;Ülkenin içinde bulunduğu olağanüstü koşullarda hep gençliğe görev gösteren o büyük eseri ‘Nutku’ dahi gençliğe hitabe ile bitiren ‘bütün umudum gençliktedir’ diyen, Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde. Partimizin her kademesinde görev yaparak, (Güzelbahçe CHP ilçe gençlik kolları yöneticisi, Güzelbahçe CHP gençlik kolları başkanlığı, Güzelbahçe CHP örgütten sorumlu ilçe başkan yardımcılığı) emek ve tecrübem ile çıktığım bu yolda,28-07-2023 Cuma günü saat:18.00’de ilçe binamızda yapacağım İlçe Başkanlığı adaylık açıklamama herkesi davet ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Gezer, parti binasında yaptığı basın açıklamasında; “Değerli CHP’li yol arkadaşlarım. Başarı azim gerektirir. Azim ise İRADE..İrade öyle bir şey ki, Özgürlük kadar değerlidir. Çünkü onunla değişimin bir parçası olabiliriz.Bir manzara için güneş ışığı neyse,yaşamın tüm olayları içinde Özgürlük ve İrade odur. Zihin doğru olanı özgürce seçebilir,asıl mesele cesaretle doğrunun yanında hareket etmemizdir. Birlikte Özgürce İrademizi gösterme gününe yaklaşıyoruz. Birlikte varız. Birlikte başaracağız. DEĞİŞİM ŞART…Saygılarımla,” dedi.

CHP Güzelbahçe İlçe Başkan Adayı Vural Gezer ve ailesi

CHP Güzelbahçe İlçe Başkan Adayı Deniz Seyrek

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL