TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 221.052
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.294
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.093
Genel

Gediz Elektrik Urla’ya 28 milyon TL yatırım yapmaya hazırlanıyor

Haber Bahri Karataş

Gediz Elektrik Urla’ya 28 milyon TL yatırım yapmaya hazırlanıyor

GEDİZ Elektrik Dağıtım ( GDZ) Genel Müdürü Uğur Yüksel, Güney Bölge Müdürü Ali Arcan ve Urla İlçe Yöneticisi Emre Göksu, Belediye Başkan V. Kaymakam Murtaza Dayanç’ı makamında ziyaret etti. Yüksel, GDZ’ nin 2021 yılında Urla’ ya 28 milyon TL yatırım yapılacağını söyledi.

GDZ Elektrik tarafından Urla’ya yapılan yatırımlar ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgilerin verildiği ziyarette Kaymakam Dayanç yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Güzel ilçemiz ve vatandaşlarımız için elimizden geldiğince çalışmaya devam edeceğiz diyen Dayanç; “Hizmet etmek için buradayız. Mahalle mahalle gezerek yaşanan sorunları, sıkıntıları yerinde görüyor ve talepleri değerlendiriyoruz. Elektrik kesintisi ilçemizde ki sorunlardan biriydi. İnşallah yapılan yatırımlar ile bunun önüne geçmiş olacağız” dedi.

Ayrıca GDZ Elektrik tarafından Urla’ya 2021 yılında 28 milyon TL yatırım yapılacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL