Genel

Gazeteci Nedim Demirağ Çeşmede Toprağa Verildi

ÇAKABEY MEZARLIĞI’NDAKİ TÖRENDE, PANDEMİ NEDENİYLE SIK SIK SOSYAL MESAFE UYARISI YAPILDI. KILINAN CENAZE NAMAZININ ARDINDAN DEMİRAĞ, GÖZYAŞLARI ARASINDA TOPRAĞA VERİLDİ.

Gazeteci Nedim Demirağ Çeşmede Toprağa Verildi

Hürriyet Gazetesi’nde 17 yıl Ege Bölge Temsilciliği yapan, İzmir ve Çeşme’de turizm sektöründe faaliyet gösteren Nedim Demirağ, çoklu organ yetmezliğinden hayatını kaybetmesinin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Gazeteci Nedim Demirağ (70), bir süredir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi görüyordu. Durumu kötüleşen Demirağ, hayatını kaybetti. Hürriyet Gazetesi’nde 17 yıl Ege Bölge Temsilciliği yapan, uzun yıllar İzmir ve Çeşme’de turizm alanında faaliyet gösteren Demirağ için çok sevdiği Çeşme ilçesinde cenaze töreni düzenlendi. Çakabey Mezarlığı’ndaki törende, pandemi nedeniyle sık sık sosyal mesafe uyarısı yapıldı. Kılınan cenaze namazının ardından Demirağ, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Çok sayıda kişinin son görevini yerine getirdiği törene; Çeşme Kaymakamı Ünal Çakıcı, Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, İzmirli iş insanları, gazeteci meslektaşları, ailesi ve arkadaşları katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL