Genel Sağlık

Gariban hastaların derdine derman olan Opr.Dr.Pedükcoşkun yoğun bakımdan çıktı

Kalp krizi geçiren, herkesin yardımına koşan İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Belediye Hastanesi eski Başhekimi Ortopedi ve Travmatoloji Opr.Dr.Serdar Pedükcoşkun, yoğun bakımdan çıktı.

Gariban hastaların derdine derman olan Opr.Dr.Pedükcoşkun yoğun bakımdan çıktı

Kalp krizi geçiren, herkesin yardımına koşan Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Belediye Hastanesi eski Başhekimi Ortopedi ve Travmatoloji Opr.Dr.Serdar Pedükcoşkun, yoğun bakımdan çıktı.

Gariban hastaların derdine derman olan ve güler yüzüyle hastalara moral veren,  yıllık izinini kullanan çok değerli Dr. Serdar Pedükcoşkun, 1 Nisan’da itibaren Eşrefpaşa Belediye Hastanesi Başhekimliği görevi sona erdi.

Türkiye Jokey Kulübü yönetim kurulu üyesi olan Dr.Serdar Pedükcoşkun, iki gün önce geçirdiği kalp krizi sonucu Izmir Medicana Hastanesine kaldırıldı. Hastanenin Kardeliyoji servisi yoğun bakımda tedavi altına alındı. Pedükcoşkun’un tıkalı olan 4 damarı olduğu ve ikisine stent takıldı.

Serdar Pedükcoşkun, dün akşam yoğun bakımdan normal servise alındı.Eşi Nazan Pedükcoşkun, haberi duyan tüm sevdiklerinin hastaneye akın ettiğini,sağlık durumunun iyi olduğunu, herkese teşekkür ettiklerini söyledi.

Haber Bahri Karataş

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL