TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
Genel Spor

Galatasaray Maçına Hazırlanan Göztepede Pozitif Vaka Şoku

GÖZTEPE, GALATASARAY MAÇI ÖNCESİNDE YAPILAN PCR TESTLERİ SONUCUNDA 3’Ü FUTBOLCU 1’İ TEKNİK HEYET PERSONELİ OLMAK ÜZERE 4 KİŞİDE POZİTİF VAKAYA RASTLANDIĞINI AÇIKLADI.

Galatasaray Maçına Hazırlanan Göztepede Pozitif Vaka Şoku

Göztepe, Galatasaray maçı öncesinde yapılan PCR testleri sonucunda 3’ü futbolcu 1’i teknik heyet personeli olmak üzere 4 kişide pozitif vakaya rastlandığını açıkladı.

Süper Lig’in 14. haftasında Galatasaray’a konuk olacak olan Göztepe, Futbol A Takımına rutin olarak yapılan PCR testlerinde pozitif vakalara rastlandığını açıkladı. Sarı-kırmızılı kulüp, 3 futbolcu ve 1 teknik heyet personelinde testlerin pozitif olarak sonuçlandığını duyurdu. İzmir temsilcisi, testleri pozitif çıkan kişilerin ev izolasyonuna alınarak tedavilerine başlandığını bildirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL