Genel

Enkazdan Kurtarılan Amatör Futbolcu Malik Tahirler Yaşamını Yitirdi

30 EKİM’DE İZMİR’DE MEYDANA GELEN 6,6 ŞİDDETİNDEKİ DEPREMDE YIKILAN DOĞANLAR APARTMANI ENKAZINDAN 6 SAAT SONRA YARALI OLARAK ÇIKARILAN 28 YAŞINDAKİ AMATÖR FUTBOLCU MALİK TAHİRLER, TEDAVİ GÖRDÜĞÜ HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ.

Enkazdan Kurtarılan Amatör Futbolcu Malik Tahirler Yaşamını Yitirdi

30 Ekim’de İzmir’de meydana gelen 6,6 şiddetindeki depremde yıkılan Doğanlar Apartmanı enkazından 6 saat sonra yaralı olarak çıkarılan 28 yaşındaki amatör futbolcu Malik Tahirler, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Genç futbolcunun annesi de depremde yaşamını yitirmişti.

Seferihisar ilçesi açıklarında 30 Ekim’de meydana gelen depremde, Bayraklı ve Bornova ilçesinde bulunan 17 bina yıkılmış, 116 vatandaş hayatını kaybetmişti. Depremde yıkılan apartmanlardan biri olan Doğanlar Apartmanının enkazından 6 saat sonra yaralı olarak çıkarılan 28 yaşındaki futbolcu Malik Tahirler, Sağlık Bilimleri Üniversitesi İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmıştı. 28 gündür yaşam mücadelesini sürdüren Malik Tahirler, verdiği savaşı bugün kaybetti. Malik Tahirler’in vefatıyla birlikte depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 117’ye çıktı.

Malik Tahirler’in annesi Nazmiye Doğrayan da depremde hayatını kaybetmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL