TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 217.276
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.937
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 203
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 10.125
Genel Yaşam

Emniyet Kemerinin Önemini Tepetaklak Olunca Anladılar

MANİSA’NIN SALİHLİ İLÇESİNDE EMNİYET KEMERİ KULLANIMINA DİKKAT ÇEKMEK VE TRAFİKTEKİ ÖNEMİNE VURGU YAPMAK AMACIYLA SİMÜLASYON ARACINA BİNEN SÜRÜCÜLER, 360 DERECE DÖNEN CİHAZDA TEPETAKLAK OLARAK EMNİYET KEMERİNİN ÖNEMİNİ ANLADI.

Emniyet Kemerinin Önemini Tepetaklak Olunca Anladılar

Manisa’nın Salihli ilçesinde emniyet kemeri kullanımına dikkat çekmek ve trafikteki önemine vurgu yapmak amacıyla simülasyon aracına binen sürücüler, 360 derece dönen otomobilde tepetaklak kalarak, emniyet kemerinin önemini anladı.

Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Milli Birlik ve Demokrasi Meydanı’nda sürücülere emniyet kemerinin önemini anlatabilmek için etkinlik düzenledi. Bu kapsamda Manisa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından tahsis edilen emniyet kemeri simülasyon aracı meydana yerleştirildi. Emniyet kemeri kullanımına farkındalık oluşturmak amacı ile gerçekleştirilen etkinlikte vatandaşlar, simülasyon aracında kaza sırasında emniyet kemerinin işlevlerini uygulamalı olarak deneyimleme fırsatı buldu. Kaza anını temsilen 360 derece dönen araca binen vatandaşlar, emniyet kemerinin kendilerini nasıl koruduğunu gördü. Kaza anında emniyet kemerinin ne kadar önemli olduğunu göstermek amacıyla aracı Salihli’ye getirdiklerini belirten İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran, amaçlarının emniyet kemeri kullanımını sağlamak olduğunu söyledi. Başaran, simülasyon aracının Cuma günü mesai saati bitimine kadar Salihli’de olacağını belirtti.

Öte yandan Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam, İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Alşen ve basın mensupları da araca binerek, emniyet kemerinin önemini test etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlkeli Tarafsız Dürüst Habercilik Anlayışı
Firmamıza ait olan www.urlacantvradyo.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri urlacantvradyo@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır. Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur... Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL