MAGAZİN

Echo Performance Hall sayesinde eğlencenin yeni merkezi Karaburun oldu

Echo Performance Hall sayesinde eğlencenin yeni merkezi Karaburun oldu

Echo Performance Hall sayesinde  eğlencenin yeni merkezi Karaburun oldu

Echo Performance Hall sayesinde eğlencenin yeni merkezi Karaburun oldu

1980’li-90’lı yılların bakir ilçesi Karaburun, geçtiğimiz ay hizmete açılan Echo Performance Hall ile Yarımada’nın eğlence merkezi haline geldi. 20 dönüm açık alan üzerinde kurulan Echo Performance Hall, yasakların kalktığı 3 Temmuz’dan bu yana her gece ünlü bir sanatçıyı konuk ederken, eğlencenin de sınırlarını zorluyor.
Doğa, müzik ve eğlencenin harmanlanmasıyla oluşan atmosferde, hoşça vakit geçirmenin tüm olanakları sergilenirken, ay ışığında ünlü sanatçıların sahne performansları ile bambaşka bir dünyaya merhaba demenin de mutluluğu yaşanıyor.
Sosyal mesafe ve hijyen kurallarının ön planda tutulduğu, açık alan eğlence merkezinde bu hafta da sahnenin ünlü konukları olacak.
Saat 21.00’da başlayan programlarda bu haftanın starı ise ünlü sanatçı Çelik. Romantik Türk Pop Müziği’nin yıldızlarından Çelik, yıllardır dillerden düşmeyen şarkılarını, Echo Performance Hall davetlileri için seslendirecek.
Echo Performance Hall’de 7 Ağustos Cuma Koray Hepenson, 8 Ağustos Cumartesi Çelik, 9 Ağustos Pazar Fondip Grubu, 12 Ağustos Çarşamba Paparazzi Grubu, 14 Ağustos Cuma Yeni Türkü, 15 Ağustos Cumartesi Lara sahne alacak.
Echo Performance Hall Mordoğan’da ayrıca her gece ücretsiz girişlerle DJ Eyüp de konukları eğlendirmeye devam ediyor.
İzmir’de müzik sektörünün tanınmış solist, organizatör ve işletmecilerinden Koray Hepenson’un genel koordinatörlüğünü üstlendiği ECHO Performance Hall’ün Karaburun Yarımadası’na bağlı Mordoğan bölgesinde hem tatilcilere hem de yaz kış yaşayan nüfusa hitap edecek bir proje olduğunu belirtirken, ‘’Başlangıçta 800 kişilik kapalı Eventhall ve 4000 kişilik açık çim alanın konserlere ve düğün organizasyonlarına yemekli toplantılara özel olarak tasarlanmasını planlamıştık. Ancak, içinde bulunulan durumları göz önüne alarak sadece açık alan restaurantta sosyal mesafe ve sağlık kurallarına uygun 550 kişilik yemekli düzene geçtik. Açık alanda kurulu sahnemizde ülkemizin önde gelen tanınmış sanatçılarıyla gece saat 24.00’a kadar akustik programlar sunuyoruz. Bu çalışmalarla birlikte Mordoğan’ın en güzel koylarından biri olan Korsan yatağı Plajında Echo Beach olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Hijyen ve kaliteyi göz önüne alarak 70 şezlong ve üç localık tesiste, misafirlerimize yiyecek ve içecek hizmetlerinin yanı sıra çeşitli organizasyonlar sunuyoruz. Tüm tatilcilere, Yarımada yaşayanlarına ve Karaburun Mordoğan sakinlerine keyifli bir yaz yaşatmak için işletmelerimize bekliyoruz” dedi.

Mordoğan Mahallesi, Çatalkaya Küme Evleri, No: 4 Karaburun adresinde hizmet veren Echo Performance Hall’e 0 (544) 904 35 35 nolu telefondan ulaşabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL