TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 221.052
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.294
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.093
Genel

“Dönüşüm” sergisine bekliyoruz

Haber Bahri Karatas

“Dönüşüm” sergisine bekliyoruz

Ege Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alev Parsa, cuma günü açılışı yapılacak olan ilaç ve kozmetik ürünlere ait ambalaj ve tanıtım materyallerinin yer aldığı ” Dönüşüm ” sergisine davet etti.

Dekanı Alev Parsa, “Fakültemiz ve Eczacılık Fakültesi işbirliğinde yapılan sosyal sorumluluk projesi kapsamında ortaya çıkan “Dönüşüm” adlı tasarım sergisinin açılışını gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Fakültemiz Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencileri, Eczacılık Fakültesi’nde yer alan Süleyman Ferit Eczacıbaşı Şifa Eczanesi Müzesi’nde sergilenen ilaç ve kozmetik ürünlere ait ambalaj ve tanıtım materyallerini günümüze uyarlayarak yeniden tasarlamışlardır. Bu serginin gelecek nesiller için geçmiş ile günümüz arasında bir köprü vazifesi görmesini hedeflemekteyiz. Sergide emeği geçen Fakültemiz ile Eczacılık Fakültesi üst yönetimine, akademik personeline ve tüm öğrencilerimize teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Alev Parsa, Serginin açılmasında
Küratör: Öğr. Gör. Dr. Damla İşbilen’ in de büyük katkısı olduğunu, serginin açılışının 21 Mayıs Cuma günü saat 10.30 ‘ da E.Ü Eczacılık Fakültesi Eczacıbaşı Salonu Fuaye Alanı’ nda olacağını belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL