TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 343.142
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.118
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 262
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.249
Genel

Dikilide Fırtına Tekneleri Batırdı

İZMİR’İN DİKİLİ İLÇESİNDE SABAHA KARŞI ETKİLİ OLAN FIRTINA NEDENİYLE BALIKÇI TEKNELERİ BATTI.

Dikilide Fırtına Tekneleri Batırdı

İZMİR (İHA) – İzmir’in Dikili ilçesinde sabaha karşı etkili olan fırtına nedeniyle balıkçı tekneleri battı.

Dikili’de sabaha karşı etkili olan fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Fırtınanın oluşturduğu dev dalgalar nedeniyle Dikili Balıkçı Barınağında rıhtıma bağlı 9 balıkçı teknesi parçalanarak batarken, 10 tekne de ağır hasar aldı. Batan teknelerin sahipleri sabah rıhtıma geldi. Balıkçılar, belediye ekipleri ile birlikte teknelerini kurtarmak için çalışma başlattı.

Dikili Amatör Su Sporları ve Olta Balıkçıları Dernek Başkanı Murat Ulukaya, “Burada 30 yıl önce doldurulan, 70 metre uzunluğundaki doğal mendireğin arkasına sığınmaya çalışıyoruz. Yaklaşık 130 tane teknemiz var. Bu sabah saat 06.00’da başlayan kuvvetli karayel fırtınası nedeniyle şu ana kadar 9 teknemiz parçalanarak battı. 10 teknemiz ağır hasarlı. Fırtına devam ediyor, çok zararımız var. Allah yardımcımız olsun” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL