TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 204.637
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.472
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 236
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 38.814
Genel Son Dakika

Didimde Kaçak Yapılar Ve İskeleler De Yıkıldı

DİDİM’DE KAÇAK YAPILAR VE İSKELELER DE YIKILDI

Didimde Kaçak Yapılar Ve İskeleler De Yıkıldı

Aydın’ın Didim ilçesinde İlçe Kaymakamlığı’nın oluru ile Fevzipaşa Mahallesi’nde bulunan ruhsatsız ve kaçak olarak kıyı şeridine yapılan barakalar ve kulübeler ile deniz içerisinde yapılan iskelelerde Didim Belediyesi ekiplerince yıkıldı.

Didim’de kıyı şeridine yapılan kaçak yapılar ile deniz içerisindeki iskeleler yıkıldı. Fevzipaşa mahallesinde yer alan Beach cluplere ait barakalar ve kulübeler ile deniz kıyısına yapılan ve boyu yaklaşık 10 metreye kadar uzanan iskeleler de yıkıldı. Milli Emlak Müdürlüğü’nün yazısıyla 3180 ada 3 ve 4 parsellerde yer alan kaçak ve ruhsatsız olduğu belirtilen baraka ve kulübeler “Kıyı Kanuna muhalefet ve Gecekondu yasasının 18. maddesi” gereğince iskelelerde yıkım işlemi gerçekleştirildi.Bölgede iki gündür süren yıkım çalışmaları kapsamına belediye ekipleri sabah saatlerinden itibaren kıyıdaki tüm yapılar ve iskelelerin yıkımına başladı. Bölgede güvenlik amacıyla Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipleri de hazır bulundu. Bilindiği üzere geçen yıl Temmuz ayı içerisinde de yıkımlar başlamış, fakat yıkımla Aydın 1. idare mahkemesi kararınca durdurulmuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlkeli Tarafsız Dürüst Habercilik Anlayışı
Firmamıza ait olan www.urlacantvradyo.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri urlacantvradyo@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır. Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur... Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL