TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 262.048
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.822
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 122
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.096
Genel

Dere Yatağı Kenarına Dökülen Kaçak Moloz Ve Hafriyatlar Kaldırılıyor

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI İZMİR İL MÜDÜRLÜĞÜ, İZMİR’İN MENDERES İLÇESİNDEKİ DERE YATAĞINA KAÇAK MOLOZ VE HAFRİYAT DÖKÜLMESİ ÜZERİNE HAREKETE GEÇEREK, MOLOZ VE HAFRİYATLARI KALDIRMAYA BAŞLADI.

Dere Yatağı Kenarına Dökülen Kaçak Moloz Ve Hafriyatlar Kaldırılıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü, İzmir’in Menderes ilçesindeki dere yatağı kenarına kaçak moloz ve hafriyat dökülmesi üzerine harekete geçerek, moloz ve hafriyatları kaldırmaya başladı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Menderes ilçesindeki dere yatağı kenarına kaçak moloz ve hafriyatların dökülmesi üzerine harekete geçti. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü ekipleri, konunun basında yer almasının ardından bölgeye gitti. Çalışmaların ardından ekipler, kaçak dökülen moloz ve hafriyatları kaldırmaya başladı. Şu ana kadar yapılan temizlik çalışmaları kapsamında, bölgeden 20 kamyon hafriyat ve moloz atığı temizlendi. Bölgede, 60 kamyona yakın daha atığın olduğu tahmin ediliyor.

Bölgeye gelen araçlarla ilgili inceleme

Öte yandan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Hafriyat Takip Sisteminden bölgeye gelen araçlarla ilgili inceleme başlatıldı. Süreç, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İzmir Bölge Müdürlüğünce takibe alındı. Bölgede yer alan tüm mobese görüntüleri ve diğer kayıtlarında detaylı bir şekilde inceleneceği ifade edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL