TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 342.145
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.145
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 193
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 19.199
Genel Siyaset

Dayanç STK temsilcileriyle bir araya geldi

Dayanç STK temsilcileriyle bir araya geldi

Dayanç STK temsilcileriyle bir araya geldi

Belediye Başkan v. Kaymakam Murtaza Dayanç Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve üyeleriyle bir araya geldi.

Belediyenin yapmış olduğu çalışmalar ve planlanan projeler hakkında STK temsilcilerine bilgi veren Dayanç, katılımcı bir yönetim anlayışını benimsediklerini, kente hizmet ederken sivil toplum kuruluşlarıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulunacaklarını ifade etti.

Tarihi, kültürü ve doğasıyla önemli bir kent olan Urla’yı daha yaşanabilir bir noktaya taşıyacak projelere hep birlikte imza atmak istediklerini belirten Dayanç,” İlçemizin her mahallesinde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri bizler için son derece önemli. Urla Belediyesi olarak aktif ve dinamik bir şekilde halkımıza hizmetlerimiz devam edecek.” dedi.

Arditi Köşkü’nün Kent Tarihi ve Arşivi Merkezi olarak hayata geçirileceğinin müjdesini veren Dayanç, Çeşmealtı’ndan Çamlıçay’a kadar uzanan sahil şeridinde belli düzenlemeler ve iyileştirmeler yapılacağını dile getirdi.

Projelerde sona gelindi

Özbek Tarihi Hamam ve Sokak Sağlıklaştırma projesinde ve Urla 544 Konutlar Seyir Terası projelerinde de sona gelindiğini söyleyen Dayanç, mevcut Belediye Binasının arkasındaki; Ek Hizmet Binaları, açık otopark ve Urit Düğün Salonunun bulunduğu 5600 m2’lik alanda inşa edilecek meydan projesinin ise Urla’ya nefes aldıracağını belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL