Genel Spor

Çocukların bayramı zehir oldu!

Bahri Karataş ( KHA)

Çocukların bayramı zehir oldu!

Çocukların bayramı zehir oldu!

Şampiyon takımın soyunma odasına giren kimliği belirsiz hırsız, 7 adet cep telefonu ile 2 bin TL’ ye yakın paralarını çaldı.

 

İzmir’ in Urla İlçesinde idmanda olan Belediye Spor Kulübü U-13 takımının soyunma odasına giren kimliği belirsiz hırsız 7 adet cep telefonu ile 2 bin TL civarında parayı çalıp, sırra kadem bastı.

Olay dün ( salı) saat 10.45 civarında meydana geldi. Grubunda namağlup şampiyon olan ve İzmir finallerine hazırlanan Urla Belediyesi Spor Kulübü U-13 takımı 12 Eylül Stadında hocaları nezdinde idman yaptı.

İdman bitiminde soyunma odasına giden minik sporcular, şoka uğradı. 7 sporcunun cep telefonu ile 8 oyuncunun 2 bin TL civarında paraları çalındı. Çocukların velileri durumu yetkililere bildirdi ve şikayetçi oldu.

Güvenlik kamerasını inceleyen polis ekipleri,üzerinde siyah kıyafet bulunan 25 yaşlarındaki erkek bir kişinin stadyumun arka tarafında bulunan okulun bulunduğu bölümden girdiğini ve tuvalet penceresinden de çıkıp gittiğini tespit etti.

Cep telefonu çalınan bir sporcu uygulamadan girip baktığında telefon sinyalinin Bornova ilçesinde bir sanayi sitesinde gösterdiğini söyledi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL