TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 223.385
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.703
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.846
Genel

Çocuklar bayramlarını evlerinin balkonunda kutladılar

Haber Bahri Karatas

Çocuklar bayramlarını evlerinin balkonunda kutladılar

Bayramda evde hapis oldular!

Çocuklar bayramlarını evlerinin balkonunda kutladılar

İzmir Konak ilçesinde yaşayan İklim ve Arya Güneş kardeşler , pandemi kısıtlamalardan dolayı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı evlerinin balkonunda kutladılar.

Göztepe semtinde oturan ve Adnan Mazıcı İlkokulu 2. Sınıf öğrencisi olan İklim Güneş ve kardeşi 4 yaşındaki Arya Güneş pandami nedeniyle dışarıya çıkamadıkları için , okullarında kutlayamadıkları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını evlerinin balkonunda kutladılar.

Gazeteci Nurettin Doğan’ın torunları olan İklim – Arya Güneş kardeşler evlerinin balkonunda saygı duruşu yaptılar, İstiklal Marşı’nı okudular. İklim Güneş kendisinin yazdığı 23 Nisan şiirini okudu. Kırmızı Beyaz kıyafetlerini giyen , iki kız kardeş evlerinin balkonunda bale gösterisi yaparak, kutlamaya renk kattılar.

Kısıtlamaya gelen bayram nedeniyle, sokaklar çok sesiz ve çocuk cıvıltısından yoksun kaldı bu yıl.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL