BELEDİYELER Genel Siyaset

CHP’de Türkiye rekoru deyince akıllara URLA geliyor

Haber Cenk Özen

CHP’de Türkiye rekoru deyince akıllara URLA geliyor

CHP’de Türkiye rekoru deyince, akıllara URLA geliyor!

Urla’da, CHP İlçe Başkanı Av. Pelin Karasakal ve Urla Belediye Başkanı Yüksek Mimar Selçuk Balkan önderliğinde, CHP örgütü, kadın kolları, gençlik kolları, ana kademe yöneticiler, meclis üyeleri ile birlikte, azimli çalışmaları sonucu Cumhuriyet Halk Parti tarih yazdı.

Urla tarihinde bir ilk, mahalli idare seçimlerinde %70.52 ile Türkiye rekoru kırıldı. Bu başarının haklı gururunu yaşayan CHP Urla Kadın Kolları Başkanı Nagihan Alaş bugün Urla Kadın Kolları Başkanlığı’na getirilişin birinci yılını kutluyor.

“Urla’da 10 kişiden 7’si “Cumhuriyet Halk Parti” dedi.”

CHP örgütü tüm kademeleri ile kenetlenmiş uyum içinde çalışmasının meyvelerini Türkiye rekoru ile taçlandırırken, Mahalli İdareler Seçimleri’nin baş aktörlerinden olan Alaş bu anlamlı günde haber merkezimize yaptığı açıklamada Urlalılara seslendi.

Başkan Alaş: “7 Nisan 2023 tarihinde Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından getirildiğim, Cumhuriyet Halk Partisi Urla Kadın Kolları Başkanlığı görevimin 1. Yılında, Mayıs 2023 Genel seçimlerinde partimizin Urla oylarını arttırarak ve 31 Mart Yerel Seçimlerinde Urla Belediye Başkanımız Selçuk Balkan’ın Türkiye rekoru ile Urla Belediye Başkanlığı’na seçilmesinde başta ilçe başkanım Av. Pelin Karasakal, Gençlik Kolları Başkanımız Serkan Kahraman, örgütümüz ve kadın kolları yönetimim ile birlikte örgütlü mücadelenin getirdiği başarıyı yaşamanın haklı gururu ile görevde 1.Yılımı doldurmuş bulunmaktayım, daha nice başarılara hep birlikte el ele…” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL