Genel Siyaset

CHP Urla Gençlik Kolları’ndan duygu yüklü etkinlik

Haber Cenk Özen

CHP Urla Gençlik Kolları’ndan duygu yüklü etkinlik

CHP Urla Gençlik Kolları’ndan duygu yüklü etkinlik

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde CHP Urla Gençlik Kolları Mustafa Kemal Atatürk, Aziz Şehitlerimiz, Kahraman Gazilerimiz ve memleketin düşman zulmünden kurtulması için cephede savaşan, alın teri döken tüm askerlerimizin ruhları için Üzüm Hoşafı dağıttı.

Vatan için gözlerini kırpmadan canlarını feda eden, cephede bir ulusu kurtarmak için ne sıkıntılarla mücadele edildiğini, üst, baş, ayakkabı hatta yiyecek ekmek bile bulunmadığı zamanları yâd etmek, karınlarını üzüm hoşafı içerek doyurmaya çalışan kahramanların bu ülkeyi tekrardan ayağa kaldırmak için ne güçlüklerle mücadele ettiklerini hatırlamak için dağıtılan “üzüm hoşafını” içen vatandaşların o günleri yaşadıkları, duygulandıkları görüldü.

Urla Cumhuriyet Meydanı’nda Saat: 12:00’da yapılan CHP Urla Gençlik Kolları’nın etkinliğine; Şehit Aileleri ve Gaziler başta olmak üzere; CHP Kadın Kolları MYK Üyesi Hatice Semerci, CHP Urla İlçe Başkanı Hakan Özbadur, CHP’li Meclis Üyeleri CHP Urla Kadın Kolları ve Ana kademe, kadın kollarından yöneticiler, vatandaşlar ve İş İnsanı Urla’nın sevilen siyaset adamı Mimar Mustafa Karasakal’da katıldı.

CHP Urla Gençlik Kolları Başkan ve Yönetiminin günün anlam ve önemini belirten sosyal medya paylaşımı şöyle; Cennet vatanın kutsal şehitleri, ruhunuz şad olsun! CHP Urla Gençlik Kolları olarak dağıttımız üzüm hoşafı şehitlerimizin ruhuna değsin. Saygıdeğer Gazilerimize ve tüm Urla Halkı’na teşekkür ederiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL