TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 217.276
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.937
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 203
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 10.125
Genel

Çeşmeli Üretici Kısıtlama Günlerinde De Üretimde

ÇEŞME TARIM VE ORMAN İLÇE MÜDÜRÜ YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ AHMET KEÇECİ, (FOTOĞAFTA SAĞDA) ÇEŞME’DE 500 DOLAYINDA ÜRETİCİNİN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDAN MUAF TUTULDUĞUNU BELİRTEREK, EKİM – DİKİM DÖNEMİ OLMASI NEDENİYLE ÇEŞMELİ ÜRETİCİLERİN KISITLAMA GÜNLERİNDE DE TARLALARINDA ÜRETİMİ SÜRDÜRDÜKLERİNİ AÇIKLADI.

Çeşmeli Üretici Kısıtlama Günlerinde De Üretimde

Korona virüsü salgını ile mücadelesi kapsamında ilan edilen 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulan Çeşmeli çiftçiler, tarlalarında üretime devam etti.

Yeni tip korona virüsü salgınının önüne geçebilmek için etkin mücadele yürütülürken, 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan Çeşmeli çiftçiler tarlalarında çalışmaya devam ediyor.

Çeşme Tarım ve Orman İlçe Müdürü Yüksek Ziraat Mühendisi Ahmet Keçeci, Çeşme’de 500 dolayında üreticinin sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulduğunu belirterek, ekim – dikim dönemi olması nedeniyle Çeşmeli üreticilerin kısıtlama günlerinde de tarlalarında üretimi sürdürdüklerini açıkladı.

Çeşmeli üreticileri tarlalarında ziyaret eden Tarım ve Orman İlçe Müdürü Keçeci, vatandaşların sorunlarını dinledi. Keçeci, yaşanılan bu zor günlerde, üreticilerden tek isteklerinin üretime aralıksız devam etmeleri olduğunu söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlkeli Tarafsız Dürüst Habercilik Anlayışı
Firmamıza ait olan www.urlacantvradyo.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri urlacantvradyo@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır. Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur... Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL