Genel

Çeşmeli Üretici Kısıtlama Günlerinde De Üretimde

ÇEŞME TARIM VE ORMAN İLÇE MÜDÜRÜ YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ AHMET KEÇECİ, (FOTOĞAFTA SAĞDA) ÇEŞME’DE 500 DOLAYINDA ÜRETİCİNİN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDAN MUAF TUTULDUĞUNU BELİRTEREK, EKİM – DİKİM DÖNEMİ OLMASI NEDENİYLE ÇEŞMELİ ÜRETİCİLERİN KISITLAMA GÜNLERİNDE DE TARLALARINDA ÜRETİMİ SÜRDÜRDÜKLERİNİ AÇIKLADI.

Çeşmeli Üretici Kısıtlama Günlerinde De Üretimde

Korona virüsü salgını ile mücadelesi kapsamında ilan edilen 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulan Çeşmeli çiftçiler, tarlalarında üretime devam etti.

Yeni tip korona virüsü salgınının önüne geçebilmek için etkin mücadele yürütülürken, 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan Çeşmeli çiftçiler tarlalarında çalışmaya devam ediyor.

Çeşme Tarım ve Orman İlçe Müdürü Yüksek Ziraat Mühendisi Ahmet Keçeci, Çeşme’de 500 dolayında üreticinin sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulduğunu belirterek, ekim – dikim dönemi olması nedeniyle Çeşmeli üreticilerin kısıtlama günlerinde de tarlalarında üretimi sürdürdüklerini açıkladı.

Çeşmeli üreticileri tarlalarında ziyaret eden Tarım ve Orman İlçe Müdürü Keçeci, vatandaşların sorunlarını dinledi. Keçeci, yaşanılan bu zor günlerde, üreticilerden tek isteklerinin üretime aralıksız devam etmeleri olduğunu söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL