Genel

Çeşme Müftülüğünden Dereceye Giren Öğrencilere Para Ödülü

ÇEŞME MÜFTÜLÜĞÜ, TÜRKİYE DİYANET VAKFININ KATKILARIYLA DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN, “GÖÇ VE AİLE” TEMALI RESİM YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE PARA ÖDÜLÜ VERDİ.

Çeşme Müftülüğünden Dereceye Giren Öğrencilere Para Ödülü
ÇEŞME MÜFTÜLÜĞÜ, TÜRKİYE DİYANET VAKFININ KATKILARIYLA DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN, “GÖÇ VE AİLE”TEMALIRESİM YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE PARA ÖDÜLÜ VERDİ. (MUHAMMET İSA ATAGÖZ/İZMİR-İHA)
Çeşme Müftülüğü, Türkiye Diyanet Vakfının katkılarıyla Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen, “Göç ve Aile”temalıresim yarışmasında dereceye giren öğrencilere para ödülü verdi.

Çeşme Müftülüğü, Türkiye Diyanet Vakfının katkılarıyla Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen, “Göç ve Aile” temalı resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere para ödülü verdi.

Türkiye Diyanet Vakfının katkılarıyla Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde düzenlenen “Göç ve Aile”  temalı resim yarışmasına, Çeşmeli öğrenciler de katıldı. Çeşme’de resim yarışmasında, Hacı Murat Hatice Özsoy 12-A sınıfı öğrencisi Ezgi Su Bayseç birinci, Çeşme Anadolu İmam Hatip Lisesi 12-A sınıfı öğrencisi Zeynep Adıgüzel ikinci ve Çeşme Atatürk Anadolu Lisesi 9-C sınıfı öğrencisi Elvan Yılmaz üçüncü oldu.

Çeşme Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda düzenlenen ödül törenine; İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahan Çöker ve Çeşme Müftüsü Halil Kara katıldı. Törende, dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler ve İlçe Müftülüğü tarafından da para ödülleri verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL